Markeťák pro platební bránu

Praha, Hořejší nábřeží Plný úvazek

Copywriting, PPC, YouTube, Facebook, LinkedIn, Google Analytics, newsletter. Znáte uvedená slova nejen jako konzument/ka obsahu? Hledáme někoho, kdo si vezme na zodpovědnost všechny naše marketingové aktivity. Od správy webové prezentace, přes plánování kampaní, jejich vyhodnocování a optimalizaci po psaní textů do newsletterů, článků apod. Nehledáme nákupčího, raději výkonnostní marketing.

Nabízíme zaměstnání na HPP v kancelářích na jihlavském náměstí. Fungujeme na Basecamp, Google Meet, dobré kávě, Google Suite a dalších vychytávkách. Nástup možný ihned. Jsme mladý a neformální kolektiv (věkový průměr cca 30 let).

Co očekáváme?
  • Proaktivní přístup. Nechceme vám říkat, co máte dělat. Naopak očekáváme osobu, která bude sama přinášet, prosazovat a především realizovat nápady.
  • Selský rozum a logické myšlení. Selský rozum a logické myšlení. Selský rozum a logické myšlení

Za 2022 jsme zprocesovali cca 6 miliard Kč pro skoro 3 000 e-commerce projektů. Od nejmenších e-shopů až po robustní řešení na míru pro finanční instituce. V roce 2020 jsme získali 2. místo v soutěži Vodafone Firma roku 2020, cena Hospodářských novin.

Zaujali jsme vás?
Třeba to bude vzájemné

To ale nejlépe zjistíme, když nám napíšete. Můžete třeba připsat, proč vás láká pracovat právě v ThePay.

jobs@thepay.cz

Toto o nás hovoria ľudia,
ktorí môžu byť vašimi kolegami

Nenašli jste svoji pozici,
a přesto věříte, že vás potřebujeme?

V tom případě o vás chceme vědět.
Ozvěte se nám.